معرفی چند اسباب بازی مناسب گربه

با این اسباب بازی های مفرح و مهیج مخصوص گربه ها، حیوان خانگی خود را سرگرم و فعال نگه دارید!

در این مقاله به معرفی اسباب بازی های مخصوص گربه ها می‌پردازیم. از مارپیچ های حاوی غذا و تونل های پرشده با کت نیپ (سنبل الطیب) گرفته تا پایه و تیرهای سنتی مخصوص این حیوانات. این اسباب بازی‌ها می‌توانند ساعت‌ها گربه شما را شاداب نگه دارند.

۱. اسباب بازی سوسکی گربه

اسباب بازی سوسکی گربه

ممکن است با دیدن سوسک معطر به سنبل الطیب در اول صبح مقداری بترسید، اما اطمینان داشته باشید که این اسباب بازی گربه شما را خوشحال نگه خواهد داشت! سوسک متصل به دسته چوبی معطر به سنبل الطیب را در هوا تکان دهید و و گربه شما خود را در بهشت تصور خواهد کرد.

۲. توپ پشمالوی جغجغه‌ای

توپ پشمالوی جغجغه‌ای

مهم نیست که گربه شما چقدر اهلی باشد، شما نمی‌توانید طبیعت شکارچی گربه را کتمان کنید. این وجه شخصیتی گربه می‌تواند توسط این اسباب بازی موشی شکل پر شده با سنبل الطیب تغذیه شود.

۳. پایه (تیر) استخوانی

پایه (تیر) استخوانی

از پنجه های گربه خود با سرگرم کردنشان به خراشیدن تیر ستونی شکل از جنس ریسمان بافته شده، محافظت کنید.

۴. هزارپای معطر به سنبل الطیب

هزارپای معطر به سنبل الطیب

این اسباب بازی با داشتن سنبل الطیب در سر و دم خود و عطر آن که هنگام بازی فضا را پر می‌کند، گزینه بسیار مناسبی برای گربه هایی است که دائما در حال جنب و جوش‌اند.

۵. تونل گربه

تونل گربه

با تونل اسباب بازی مخصوص گربه حس کنجکاوی در گربه خود را تشویق کنید. این تونل دارای روزنه و اسباب بازی معلق است که می‌تواند به عنوان زمین بازی و همچنین مخفیگاه مورد استفاده قرار گیرد.

۶. پازل چوبی پنجه شکل

پازل چوبی پنجه شکل

این پازل پنجه ای شکل دارای دوازده محفظه ی مخفی می‌باشد که می‌توانید مواد غذایی مورد علاقه گربه را در آن‌ها قرار داده و هوش گربه خود را در عوض لذت خوراکی‌های خوشمزه محک بزنید.

۷. اسباب بازی چشایری معطر به سنبل الطیب

اسباب بازی چشایری معطر به سنبل الطیب

با خرید این اسباب بازی میتوانید خنده ای به بامزگی نام این اسباب بازی (گربه چشایر، گربه‌ای ساختگی است که در داستان آلیس در سرزمین عجایب وجود دارد) به گربه تان هدیه دهید.

۸. موش تحت تعقیب

موش تحت تعقیب

با این اسباب بازی از تخریب وسایل خانه و پرده‌های منزل توسط گربه جلوگیری کنید. موش گریزان تحت تعقیب روی مسیر می‌چرخد و با هر ضربه پنجه گربه جیغ می‌زند.

۹. اسباب بازی ظرف غذای مارپیچ

اسباب بازی ظرف غذای مارپیچ

با این ظرف غذای مارپیچ با یک تیر، دو نشان را بزنید. گربه شما غذایش را در طول مارپیچ و تا زمانی که درون ظرف غذا بیفتد حرکت خواهد داد که باعث افزایش قدرت ذهنی و جسمی او خواهد شد.

۱۰. موش باز شونده

موش باز شونده

این اسباب بازی برای تشویق حس ماجراجویی گربه طراحی شده تا با جستجو برای تکه های این اسباب بازی‌ها غریزه طبیعی شکارشان را تقویت کند.

پیشنهادات ما

اسباب بازی سوسکی گربه و همچنین پایه استخوانی می‌توانند برای اکثر گربه‌ها جذاب و کاربردی باشند. در هر حال توجه داشته باشید که هر گربه‌ای خصوصیات مختص به خود را دارد و ممکن است با اسباب بازی خاصی، ارتباط بهتری برقرار کند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *